Časté otázky1. Využije môj pes Aquadog aj keď dostane menej ako odporúčanú dennú dávku?

                        

Áno, Aquadog bude mať priaznivý účinok. Okrem toho počas dlhodobého užívania preskočenie 1-2 dávok neovplyvní pozitívny vplyv na zdravie vášho psa.                         

2. Môžem úplne prejsť na Aquadog ako primárny zdroj vody pre môjho psa?

                        

Áno, Aquadog je vhodný pre každodennú hydratáciu vďaka celkovo nízkymu obsahu minerálov. Zvýšený príjem účinných látok v aplikácii Aquadogu nemá nepriaznivý účinok na Vášho psa ani na jeho zdravie.

                        

3. Môj pes je na špeciálnej strave a má citlivý žalúdok. Môže Aquadog spôsobiť akékoľvek problémy s trávením?

                        

Neboli pozorované žiadne problémy s trávením u zvierat počas testovania produktu. Aquadog neobsahuje ziadne uvedené alergény a je preto vhodný aj pre psov s alergiami.

                        

4. Môžem pridávať Aquadog do krmiva pre psov?

                        

Určite áno. Látky v aplikácii Aquadog nereagujú s jedlom pre psov a zmiešanie týchto dvoch látok nebude znížovať účinok Aquadogu. Je to vhodný spôsob, ako dať Aquadogu vášmu psovi.

                        

5. Sú známe nejaké nepriaznivé účinky pri používaní Aquadogu?

                        

Na základe dostupných klinických štúdií a pozorovaní účinnej látky sa u zvierat neprejavili žiadne vedľajšie efekty. Účinné látky v Aquadogu sú prítomné v úrovniach, ktoré sa považujú za absolútne bezpečné aj pre dlhodobé používanie, dokonca aj pri prekročení dennej odporúčanej dávky lieku.

                        

Vďaka spolupráci medzi výskumníkmi, veterinármi a chovateľmi, sme schopní ponúknuť majiteľom psov produkt, ktorý dokáže zlepšiť celkovú kondíciu, vitalitu a kvalitu života pre všetkých psov.                         

                        

Aquadog® je veterinárny výrobok, ktorý je hrdý na platnú veterinárnu certifikáciu. Kvalitu dokazuje aj rozsiahle testovanie výrobkov na policajných psoch a klinické skúšky, ktoré preukazujú priaznivý vplyv BAP®-8, účinnej látky produktu na imunitný systém psov.