Časté otázky1. Využije môj pes Aquadog aj keď dostane menej ako odporúčanú dennú dávku?

                        

Áno, Aquadog bude mať priaznivý účinok. Okrem toho počas dlhodobého užívania preskočenie 1 – 2 dávok neovplyvní pozitívny efekt na zdravie vášho psa.                         

2. Môžem úplne prejsť na Aquadog ako primárny zdroj vody pre môjho psa?

                        

Áno, Aquadog je vhodný pre každodennú hydratáciu vďaka celkovému nízkemu obsahu minerálov. Zvýšený príjem účinných látok v Aquadogu nemá nepriaznivý účinok na vášho psa ani na jeho zdravie.

                        

3. Môj pes je na špeciálnej strave a má citlivý žalúdok. Môže Aquadog spôsobiť nejaké problémy s trávením?

                        

Počas testovania produktu neboli pozorované žiadne problémy s trávením u zvierat. Aquadog neobsahuje žiadne uvedené alergény a je preto vhodný aj pre psov s alergiami.

                        

4. Môžem pridávať Aquadog do krmiva pre psov?

                        

Určite áno. Látky v Aquadogu nereagujú s jedlom pre psov a zmiešanie týchto dvoch látok nebude znižovať účinok Aquadogu. Je to vhodný spôsob ako dať Aquadog vášmu psovi.

                        

5. Sú známe nejaké nepriaznivé účinky pri používaní Aquadogu?

                        

Na základe dostupných klinických štúdií a pozorovaní účinnej látky sa u zvierat neprejavili žiadne vedľajšie účinky. Účinné látky v Aquadogu sú prítomné v úrovniach, ktoré sa považujú za absolútne bezpečné aj pre dlhodobé používanie, dokonca aj pri prekročení dennej odporúčanej dávky produktu.

                        

Vďaka spolupráci medzi výskumníkmi, veterinármi a chovateľmi, sme schopní ponúknuť majiteľom psov produkt, ktorý dokáže zlepšiť celkovú kondíciu, vitalitu a kvalitu života všetkých psov.                         

                        

Aquadog je veterinárny výrobok s platnou veterinárnou certifikáciou. Kvalitu dokazuje aj rozsiahle testovanie výrobkov na policajných psoch a klinické skúšky, ktoré preukazujú priaznivý vplyv BAP®-8, účinnej látky produktu, na imunitný systém psov.